درباره اين سايت

درباره اين سايت

این وب سایت به مناسبت دویستمین سالگرد تولد حضرت بهاءالله، مؤسس آئین جهانی بهائی به متحریان حقیقت عرضه میگردد. اين سايت به منظور معرفى آئين بهائى و شامل اهم آثار و نوشتجات نازله از قلم مبشر اين آئين بديع جهانى بهائى حضرت باب، مؤسس نظم جهان آراى بهائى، حضرت بهاءالله، نوشتجات و آثار و خطابات حضرت عبدالبهاء، توقیعات حضرت شوقی افندی (ولی امر‌الله) و همچنين شامل دستخطها و پيامهاى بيت العدل اعظم الهى عالیترین مرجع تشکیلاتی بين المللى امر بهائى ميباشد.

از خصوصیات ویژه این وب سایت آنست که محتویاتش بر اساس الواح تنظیم گشته است و نه کتاب. ماخذ و مصادر هر اثر در بالای هر لوح ذکر گردیده است. استفاد از مطالب اين سايت تنها با ذكر منابع و ماخذ مجاز است. اين تارنما (وب سايت) به منظور معرفی اهم آثار و نوشتجات آئین بهائی به دوستدران ادب و فرهنگ و علاقمندان به شناخت هرچه بیشتری از اهداف عالیه حضرت باب و بهاءالله تقديم ميگردد.

در انتهی توجه دوستان عزیز را به این نکته اساسی جلب نموده كه این تارنما و محتویاتش نتیجه زحمات عده کثیری از داوطلبان در طی سنین متوالی بوده و اگرچه از برکت ملاحظات و پیشنهادات (Suggestions & Reviews) محفل ملی امریکا (National Spiritual Assembly of the Bahá’ís of the United States) بهرمند گشته است ولکن انتخاب محتويات اين وب سايت، نحوه تنظيم و عرضه آن به دوستان عزيز و از همه مهمتر هرگونه اشتباهات سهوى كه يقيناً در محتويات اين تارنما یافت ميشود جميعاً مسئوليتش به عهده بانى اصلى اين تارنما بوده و خواهد بود و نه تشكيلات بهايى. در این راستا از جمیع دوستان عزیز و دانشمندان ارجمند مسئلت مینمایم که موارد اصلاحی و پیشنهادات خود را به آدرس suggestions.oceanoflights@gmail.com ارسال فرمایند تا در میقات مقرر به جمیع آنها رسیدگی گشته و در صورت لزوم اعمال گردد.

با نهایت درجه عشق و امتنان،

حبيب رياضتى